Betasan Sanitabant English Version
Betasan Ana Sayfa Kurumsal Üretim Tesislerimiz İnsan Kaynakları Linkler İletişim

İnsan Kaynakları

Kurumsal değerler:

Betasan'ın kurumsal değerlerini yaratıcılık, kaliteli standartlarına uygun üretim, hız ve büyüme oluşturmaktadır. Betasan, başarısının çalışanlarının yetenek ve performansına bağlı olduğuna inanmakta ve her alanda çalışanların doğru seçilmesi, kişisel ve mesleki gelişimlerinin sağlanması ve motivasyonlarının arttırılması, Betasan'ın öncelikli kurumsal amacıdır.

Organizasyon yapısı:

Betasan organizasyon yapısında Yönetim Kuruluna bağlı CEO ve ona rapor etmekte olan diğer fonksiyonlar bulunmaktadır.

  • Genel Müdürlük
  • Finansman
  • Satış ve Pazarlama
  • Kalite
  • Üretim
  • Depo ve Lojistik

Betasan yaklaşık 240 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin her yerine hizmet götüren Betasan'ın yurt çapına dağılmış bölge müdürlükleri ve tıbbi tanıtım temsilcileri bulunmaktadır.

İşe Alım Süreci:

Betasan başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uygulamaktadır.

Betasan iş başvurularını internet kanalıyla kabul edip, yine aynı kanalla tek tek cevaplamaktadır. Açık pozisyon olduğu durumlarda, uygun adaylar merkez ofise görüşmeye çağırılmakta, ilk görüşme İnsan Kaynakları tarafından yapılmakta, görüşme olumlu sonuçlanırsa ilgili birimin yöneticisiyle ikinci görüşme yapılmaktadır. Aday uygun bulunursa İnsan Kaynakları tarafından yapılan iş teklifinde pozisyonla ilgili tüm bilgiler kendisine verilmektedir, adayın teklifi kabulünden sonra işe giriş işlemlerine başlanmaktadır.

Kariyer Gelişim:

Betasan için kariyer yolu sadece bir üst pozisyona terfi etmek değil, aynı pozisyonda yetki ve sorumlulukların performansa bağlı olarak artmasıdır. Bu nedenle kişisel gelişimin devamlılığı sürekli hedeflenen kriterlerden birisidir. Yıllık olarak planlanan eğitim programları da bu hedefi destekleyici niteliktedir.

Eğitim:

Her Betasan çalışanının gelişim planında eğitim önemli bir yer tutmaktadır. Pozisyonun ve kişinin ihtiyaçlarına göre alınması gereken eğitimler belirlenerek İnsan Kaynakları'na bildirilmektedir. Tüm ihtiyaçlar belirlendikten sonra, İnsan Kaynakları tarafından yapılan eğitim planlaması çerçevesinde eğitimler gerçekleştirilmektedir. Eğitimler niteliğine göre şirket dışı kaynaklardan alınmakta veya İnsan Kaynakları tarafından verilmektedir. Gerekli görüldüğünde yurt dışı seminerler de programa dahil edilebilmektedir.


Lütfen ilgilendiğiniz departmanı belirterek CV'nizi gönderiniz.

CV göndermek için tıklayınız.
HABERLER:
E-BÜLTEN:
Betasan A.Ş. © 2010 HappyCare Yara Bantları HappyFeet Silikon Ayak Yastıkları Yazılım ve Tasarım
Geniş Açı
Ana Sayfa | Kurumsal | Üretim Tesislerimiz | Kariyer | Linkler | İletişim