Betasan Sanitabant English Version
Betasan Ana Sayfa Kurumsal Üretim Tesislerimiz İnsan Kaynakları Linkler İletişim

Kurumsal

Betasan,  toplam 240 çalışanı ile, İstanbul ve Kocaeli'nde sahip olduğu iki üretim tesisinde 7,000 m² kapalı alanda, yara bantları, elastik bandaj ve flaster gibi geniş bir ürün grubunun üretimini gerçekleştiren, 1983'de kurulmuş, bu alandaki ilk yerli üreticidir.

Ürünleri, Türkiye üzerine dağilmış 20.000'den fazla eczanede, ve bütün zincir hipermarketlerde satışa sunulmuş olan Betasan, özel ve devlet hastanelerinin %90'dan fazlasında sağlık çalışanlarının ilk tercihi, Sanitabant markası ile bugün sektöründeki en yüksek marka bilinirliğine ve en yüksek hane penetrasyonuna sahip olan kuruluşudur.

90'lı yılların başından itibaren Betasan, lokal pazarda  yara bantları, elastik bandaj ve flaster pazarında lider konuma gelmiştir ve bugün ürünleri yurtdışında 56'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. İrlanda, Norveç, İngiltere, Almanya, Portekiz, Belçika, Malta, İtalya, Macaristan, Romanya, Cezayir, Makedonya, Yunanistan, Litvanya, Letonya, Polonya, Estonya, Ukrayna, Kıbrıs, Kazakistan, Özbekistan, Belarus, Türkmenistan, Moldova, Azerbaycan, Libya, Sudan, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, Katar, Mauritius, Arnavutluk, Umman, Gürcistan, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri, Bangladeş, Pakistan ve Kanada bu ülkelerin bazılarıdır.

Betasan üretimini dünyada yaygın olarak kabul görmüş olan  CE, ISO 9001 ve ISO 13485 kalite standartları ile gerçekleştirmekte ve her geçen gün bu alanda üretim standartını geliştirmektedir.

Yüksek ürün kalite standartlarına uygun olarak ürün kalitesini geliştirmek  ve ürün portföyünü genişletmek için kendi bünyesinde tam donanımlı bir laboratuvara sahip olan Betasan, her yıl portföyüne eklediği yeni ürünlerle sağlık çalışanlarının ve tüketicinin ilk tercihi olmaktadır.

Hedefimiz, flaster, bandaj, yara bandı ve kronik yara bakımı ürünleri alanlarında Türkiye pazarında olduğu gibi tüm dünyada tüketicinin ve sağlık çalışanlarının ilk tercihi olmaktır.

HABERLER:
E-BÜLTEN:
Betasan A.Ş. © 2010 HappyCare Yara Bantları HappyFeet Silikon Ayak Yastıkları Yazılım ve Tasarım
Geniş Açı
Ana Sayfa | Kurumsal | Üretim Tesislerimiz | Kariyer | Linkler | İletişim